e-Mokymai

elearning
elearning screenshots

Šie eMokymų moduliai gali būti peržiūrimi kompiuteryje, mobiliajame telefone ("Smart Phone") ar planšetiniame kompiuteryje ir yra optimizuoti skirtingiems įrenginiams skirtinguose būduose:

Seksualinė raida (Beta versija)

screenshots from sexual development elearning

Įvadas

Seksualinė plėtra yra įgūdžių įgijimas fiziniame, sensoriniame ir pažintiniame lygmenyse, taip pat santykių įgūdžiai. Seksualinė plėtra reiškia, kad visi įgyti įgūdžiai gali būti naudojami seksualumo kontekste ir palaikyti seksualinį stabilumą. Taigi vadinamasis seksualinis pastebėjimas rodo, kad įgūdžių, reikalingų tinkamai formuoti savo seksualumą, dar negalima įgyti, ir yra nurodyta būtinybė remti jų vystymąsi. Šiame el. Mokymosi kurse mes analizuojame seksualinio vystymosi etapus nuo gimimo iki suaugusio amžiaus.

 

Kam šis modulis skirtas?

Mokytojams, globėjams, tėvams ir kitiems, kurie dirba su žmonėmis su mokymosi sutrikimais.

Kaip būti saugiam besivystančiose santykiuose internete (Beta versija)

screenshots from staying safe online elearning

Įvadas

Kai mes išsiunčiame pranešimą elektroniniu paštu, sms, "Facebook" ar "sext" ir kt., turime mažai galimybių arba visai neturime kaip jų sugrąžinti. Dėl virtualaus pobūdžio pasaulyje mes gyvename dabar, naujienos, nuotraukos ir garsai keliauja labai greitai su socialine medija ir teksto programomis. Didžioji dauguma žmonių, naudojančių internetą, yra nuoširdūs ir sąžiningi savo pateiktoje informacijoje. Tačiau yra išimčių, ir jūs turite žinoti, kaip saugoti save, kai susitinkate su žmonėmis internete.

 

Šio el. Mokymosi kurso metu mes analizuojame pavojus socialinės žiniasklaidos, teksto siuntimo, sextingo ir internetinių pažinčių metu ir ieškome būdų, kaip padėti savo studentams, klientams ar tiems, kuriais rūpinaties.

 

Kam šis modulis skirtas?

Mokytojai, globėjai, tėvai ir kiti, kurie dirba su mokymosi sutrikimais turinčiai žmonėms, kurie gali naudotis internetu ir išmaniuoju telefonu ir nori patarti, kaip kurti ryšius internete ir mobiliuosiuose įrenginiuose. Šis kursas suteiks jums supratimą, kad esate saugus internete.

TRASE logo